دریافت نوبت دکتر ملک محمود یاقوت فام متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-malek-mahmood-yaghoot-fam

کد نظام پزشکی: 3444

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ملک محمود یاقوت فام

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر ملک محمود یاقوت فام هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ملک محمود یاقوت فام هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر ملک محمود یاقوت فام

ثبت نظر برای دکتر ملک محمود یاقوت فام

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ملک محمود یاقوت فام

دکتر ملک محمود یاقوت فام متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر ملک محمود یاقوت فام واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ملک محمود یاقوت فام در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ملک محمود یاقوت فام متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ملک محمود یاقوت فام را مشاهده کنید.