دریافت نوبت دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shahrokh-azimi-dehdezi

کد نظام پزشکی: 38785

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی

ثبت نظر برای دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی

دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شاهرخ عظیمی دهدزی را مشاهده کنید.