دریافت نوبت دکتر همایون زهتاب متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی پلاستیک, فلوشیپ جراحی ترمیمی, جراحی سوختگی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-homayoun-zehtab

کد نظام پزشکی: 34026

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر همایون زهتاب

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک, فلوشیپ جراحی ترمیمی, جراحی سوختگی

اگر شما دکتر همایون زهتاب هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر همایون زهتاب هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر همایون زهتاب

ثبت نظر برای دکتر همایون زهتاب

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب متخصص جراحی عمومی جراحی پلاستیک, فلوشیپ جراحی ترمیمی, جراحی سوختگی هستند. مطب دکتر همایون زهتاب واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر همایون زهتاب در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر همایون زهتاب متخصص جراحی عمومی جراحی پلاستیک, فلوشیپ جراحی ترمیمی, جراحی سوختگی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر همایون زهتاب را مشاهده کنید.