دریافت نوبت دکتر اشکان شه وردی متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ashkan-shah-verdi

کد نظام پزشکی: 159136

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اشکان شه وردی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر اشکان شه وردی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اشکان شه وردی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر اشکان شه وردی

ثبت نظر برای دکتر اشکان شه وردی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اشکان شه وردی

متخصص جراحی عمومی- لاپاراسکوپی
انجام تمامی جراحی های ابدومینوپلاستی ،سرطان ،فتق،آپاندیسیت ، سنگ کیسه صفرا

دکتر اشکان شه وردی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر اشکان شه وردی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اشکان شه وردی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اشکان شه وردی متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اشکان شه وردی را مشاهده کنید.