رزرو نوبت اینترنتی دکتر نوید سلیمی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص لاپاراسکوپی ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نوید سلیمی

کد نظام پزشکی: 130963

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نوید سلیمی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: لاپاراسکوپی

اگر شما دکتر نوید سلیمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نوید سلیمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر نوید سلیمی

ثبت نظر برای دکتر نوید سلیمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نوید سلیمی

جراحی زیبایی شکم ، پستان ، پلک ، لیپوماتیک
جراحی لاپاراسکوپیک کیسه صفرا ، فتق های شکم و کشاله ران ، آپاندیس
جراحی بیماری های گوارشی ، تیرویید ، پستان
جراحی سینوس پیلونیدال و بیماری های مقعد

دکتر نوید سلیمی متخصص جراحی عمومی لاپاراسکوپی هستند. مطب دکتر نوید سلیمی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نوید سلیمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نوید سلیمی متخصص جراحی عمومی لاپاراسکوپی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نوید سلیمی را مشاهده کنید.