دریافت نوبت دکتر سید محمدرضا فخرایی متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-mohamad-reza-fakhraei

کد نظام پزشکی: 16657

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید محمدرضا فخرایی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر سید محمدرضا فخرایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید محمدرضا فخرایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر سید محمدرضا فخرایی

ثبت نظر برای دکتر سید محمدرضا فخرایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید محمدرضا فخرایی

من دکتر سید محمد رضا فخرایی متولد ۱۳۳۰ در دزفول متخصص جراحی عمومی و دارای درجه فوق تخصصی جراحی قفسه سینه یا توراکس هستم از سال ۱۳۶۴ که فارغ التحصیل شدم تا کنون یعنی ۳۳ سال است مستمر در رشته جراحی عمومی و توراکس مشغول فعالیتم و علاوه بر کار درمانی بالغ بر پنجاه جراح را تربیت و به جامعه پزشکی و علمی کشور تقدیم کرده ام سالها بعنوان جراح ارشد در بیمارستانهای بزرگ نفت و گلستان آپادانا آریا و پارس اهواز و آتیه و مهراد تهران کار و فعالیت علمی و درمانی کرده ام و اکنون با ذخیره علمی و تجربی زیاد مجدد به موطن و استان خوب خوزستان برگشته آماده تقدیم اندوخته هایم به هموطنان هم کیشان و همه افرادیکه نیازمند گرفتن خدماتی در زمینه جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه اند میباشم.بیماران می توانند با ارسال مدارکشان بشماره واتس اپ اینجانب از خدمات مشاوره ای و بدون پرداخت هزینه بهره مند گردند.

دکتر سید محمدرضا فخرایی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر سید محمدرضا فخرایی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید محمدرضا فخرایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدرضا فخرایی متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید محمدرضا فخرایی را مشاهده کنید.