دریافت نوبت دکتر امیر اشرفی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص لاپاراسکوپی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amir-ashrafi

کد نظام پزشکی: 126310

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیر اشرفی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: لاپاراسکوپی

اگر شما دکتر امیر اشرفی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیر اشرفی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر امیر اشرفی

ثبت نظر برای دکتر امیر اشرفی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیر اشرفی

متخصص جراحی عمومی
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته،چاقی و متابولیک
استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز
 

دکتر امیر اشرفی متخصص جراحی عمومی لاپاراسکوپی هستند. مطب دکتر امیر اشرفی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیر اشرفی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیر اشرفی متخصص جراحی عمومی لاپاراسکوپی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیر اشرفی را مشاهده کنید.