دریافت نوبت دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه متخصص کودکان و نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mirza-mahmood-mirdehghan-farashah

کد نظام پزشکی: 11530

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه

ثبت نظر برای دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه

دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه متخصص کودکان و نوزادان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میرزا محمود میردهقان فراشاه را مشاهده کنید.