رزرو نوبت اینترنتی دکتر مرتضی سالکی متخصص دندانپزشکی, دندانپزشکی کودکان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مرتضی سالکی

کد نظام پزشکی: 116677

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مرتضی سالکی

متخصص: دندانپزشکی, دندانپزشکی کودکان

اگر شما دکتر مرتضی سالکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مرتضی سالکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی, دندانپزشکی کودکان

نمونه کار های دکتر مرتضی سالکی

ثبت نظر برای دکتر مرتضی سالکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مرتضی سالکی

دکتر مرتضی سالکی متخصص دندانپزشکی, دندانپزشکی کودکان هستند. مطب دکتر مرتضی سالکی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مرتضی سالکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرتضی سالکی متخصص دندانپزشکی, دندانپزشکی کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مرتضی سالکی را مشاهده کنید.