دریافت نوبت دکتر غلامعلی بقال شوشتری متخصص کودکان و نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-gholamali-baghal-shooshtari

کد نظام پزشکی: 57625

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر غلامعلی بقال شوشتری

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر غلامعلی بقال شوشتری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر غلامعلی بقال شوشتری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر غلامعلی بقال شوشتری

ثبت نظر برای دکتر غلامعلی بقال شوشتری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر غلامعلی بقال شوشتری

دکتر غلامعلی بقال شوشتری متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر غلامعلی بقال شوشتری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر غلامعلی بقال شوشتری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر غلامعلی بقال شوشتری متخصص کودکان و نوزادان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر غلامعلی بقال شوشتری را مشاهده کنید.