رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید مهدی منجم زاده متخصص کودکان و نوزادان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید مهدی منجم زاده

کد نظام پزشکی: 18461

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید مهدی منجم زاده

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر سید مهدی منجم زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید مهدی منجم زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر سید مهدی منجم زاده

ثبت نظر برای دکتر سید مهدی منجم زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید مهدی منجم زاده

شنبه و یکشنبه و دوشنبه و چهار شنبه صبح ها برای ویزیت ( نوزادان و چک کردن آزمایشها و عکس) نوبت دهی بصورت فقط حضوری
 

دکتر سید مهدی منجم زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر سید مهدی منجم زاده واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید مهدی منجم زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید مهدی منجم زاده متخصص کودکان و نوزادان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید مهدی منجم زاده را مشاهده کنید.