دریافت نوبت دکتر شهنام عسکرپور متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی نوزادان و کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shahnam-askarpoor

کد نظام پزشکی: 35267

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهنام عسکرپور

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی نوزادان و کودکان

اگر شما دکتر شهنام عسکرپور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شهنام عسکرپور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر شهنام عسکرپور

ثبت نظر برای دکتر شهنام عسکرپور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شهنام عسکرپور

دکتر شهنام عسکرپور متخصص جراحی عمومی جراحی نوزادان و کودکان هستند. مطب دکتر شهنام عسکرپور واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهنام عسکرپور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهنام عسکرپور متخصص جراحی عمومی جراحی نوزادان و کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهنام عسکرپور را مشاهده کنید.