دریافت نوبت دکتر بیژن کیخائی ده دزی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-bizhan-keikhaei-deh-dazi

کد نظام پزشکی: 25356

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بیژن کیخائی ده دزی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر بیژن کیخائی ده دزی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بیژن کیخائی ده دزی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر بیژن کیخائی ده دزی

ثبت نظر برای دکتر بیژن کیخائی ده دزی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بیژن کیخائی ده دزی

دکتر بیژن کیخائی ده دزی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر بیژن کیخائی ده دزی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بیژن کیخائی ده دزی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بیژن کیخائی ده دزی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بیژن کیخائی ده دزی را مشاهده کنید.