رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی امین اصنافی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی امین اصنافی

کد نظام پزشکی: 71373

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی امین اصنافی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر علی امین اصنافی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی امین اصنافی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر علی امین اصنافی

ثبت نظر برای دکتر علی امین اصنافی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی امین اصنافی

دکتر علی امین اصنافی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر علی امین اصنافی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی امین اصنافی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی امین اصنافی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی امین اصنافی را مشاهده کنید.