دریافت نوبت دکتر امیرهمایون زندوکیلی متخصص کودکان و نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amir-homayoun-zand-vakili

کد نظام پزشکی: 25975

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیرهمایون زندوکیلی

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر امیرهمایون زندوکیلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیرهمایون زندوکیلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر امیرهمایون زندوکیلی

ثبت نظر برای دکتر امیرهمایون زندوکیلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیرهمایون زندوکیلی

دکتر امیرهمایون زندوکیلی متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر امیرهمایون زندوکیلی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیرهمایون زندوکیلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیرهمایون زندوکیلی متخصص کودکان و نوزادان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیرهمایون زندوکیلی را مشاهده کنید.