دریافت نوبت دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص عفونی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ahmad-shamsi-zadeh-hayat-davoodi

کد نظام پزشکی: 20214

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: عفونی کودکان

اگر شما دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی

ثبت نظر برای دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی

دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان هستند. مطب دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احمد شمسی زاده حیات داودی را مشاهده کنید.