رزرو نوبت اینترنتی دکتر محسن علی سمیر متخصص کودکان و نوزادان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محسن علی سمیر

کد نظام پزشکی: 80652

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محسن علی سمیر

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر محسن علی سمیر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محسن علی سمیر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر محسن علی سمیر

ثبت نظر برای دکتر محسن علی سمیر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محسن علی سمیر

فوق تخصص ریه و بیماری های تنفسی و ریوی و آسم کودکان و نوجوانان
عضو هیات علمی دانشگاه

دکتر محسن علی سمیر متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر محسن علی سمیر واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محسن علی سمیر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محسن علی سمیر متخصص کودکان و نوزادان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محسن علی سمیر را مشاهده کنید.