دریافت نوبت دکتر رضا باباپور متخصص کودکان و نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-reza-babapoor

کد نظام پزشکی: 68163

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رضا باباپور

متخصص: کودکان و نوزادان

اگر شما دکتر رضا باباپور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رضا باباپور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر رضا باباپور

ثبت نظر برای دکتر رضا باباپور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رضا باباپور

در صورت تمایل به مشاوره تلفنی در ساعات کاری مطب با منشی تماس بگیرید
لطفا چند دقیق قبل از زمان ویزیت انتخابی در مطب حضور داشته باشید
متشکرم

دکتر رضا باباپور متخصص کودکان و نوزادان هستند. مطب دکتر رضا باباپور واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رضا باباپور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رضا باباپور متخصص کودکان و نوزادان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رضا باباپور را مشاهده کنید.