رزرو نوبت اینترنتی دکتر سعید یزدانی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال ) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سعید یزدانی

کد نظام پزشکی: 59887

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سعید یزدانی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال )

اگر شما دکتر سعید یزدانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سعید یزدانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر سعید یزدانی

ثبت نظر برای دکتر سعید یزدانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سعید یزدانی

دکتر سعید یزدانی متخصص جراحی عمومی جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال ) هستند. مطب دکتر سعید یزدانی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سعید یزدانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سعید یزدانی متخصص جراحی عمومی جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال ) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سعید یزدانی را مشاهده کنید.