رزرو نوبت اینترنتی دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

کد نظام پزشکی: 45956

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

ثبت نظر برای دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور

دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالرحیم اسماعیل پور را مشاهده کنید.