دریافت نوبت دکتر فریبا کلانتری متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fariba-kalantari

کد نظام پزشکی: 1076

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فریبا کلانتری

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر فریبا کلانتری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فریبا کلانتری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر فریبا کلانتری

ثبت نظر برای دکتر فریبا کلانتری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فریبا کلانتری

عضو هیات علمی دانشگاه عضو سازمان نظام روانشناسی ایران عضو انجمن روانشناسی ایران عضو انجمن روانشناسی خانواده ایران

دکتر فریبا کلانتری متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر فریبا کلانتری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فریبا کلانتری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فریبا کلانتری متخصص روانشناسی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فریبا کلانتری را مشاهده کنید.