دریافت نوبت دکتر ابراهیم شادمان متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ebrahim-shadman

کد نظام پزشکی: 14738

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابراهیم شادمان

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر ابراهیم شادمان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابراهیم شادمان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر ابراهیم شادمان

ثبت نظر برای دکتر ابراهیم شادمان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابراهیم شادمان

جراحی های مربوط به بواسیر، فتق، کیسه صفرا، آپاندیس، عمل های جراحی مربوط به معده و روده ، عمل سینه و همورویید توسط دکتر انجام میشود. عمل همورویید و بسیاری از عمل های دیگر با لیزر نیز انجام میشود.

دکتر ابراهیم شادمان متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر ابراهیم شادمان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم شادمان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابراهیم شادمان متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم شادمان را مشاهده کنید.