رزرو نوبت اینترنتی دکتر کورش ریاحی قهفرخی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر کورش ریاحی قهفرخی

کد نظام پزشکی: 58188

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کورش ریاحی قهفرخی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر کورش ریاحی قهفرخی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کورش ریاحی قهفرخی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر کورش ریاحی قهفرخی

ثبت نظر برای دکتر کورش ریاحی قهفرخی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کورش ریاحی قهفرخی

دکتر کورش ریاحی قهفرخی متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر کورش ریاحی قهفرخی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کورش ریاحی قهفرخی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کورش ریاحی قهفرخی متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کورش ریاحی قهفرخی را مشاهده کنید.