دریافت نوبت دکتر محمد حسن حورنگ متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی نوزادان و کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-hasan-hoorang

کد نظام پزشکی: 19652

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد حسن حورنگ

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی نوزادان و کودکان

اگر شما دکتر محمد حسن حورنگ هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد حسن حورنگ هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر محمد حسن حورنگ

ثبت نظر برای دکتر محمد حسن حورنگ

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد حسن حورنگ

دکتر محمد حسن حورنگ متخصص جراحی عمومی جراحی نوزادان و کودکان هستند. مطب دکتر محمد حسن حورنگ واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد حسن حورنگ در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد حسن حورنگ متخصص جراحی عمومی جراحی نوزادان و کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد حسن حورنگ را مشاهده کنید.