دریافت نوبت دکتر مهرنوش ذاکرکیش متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehrnoosh-zaker-kish

کد نظام پزشکی: 40684

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهرنوش ذاکرکیش

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر مهرنوش ذاکرکیش هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهرنوش ذاکرکیش هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر مهرنوش ذاکرکیش

ثبت نظر برای دکتر مهرنوش ذاکرکیش

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهرنوش ذاکرکیش

دکتر مهرنوش ذاکرکیش متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر مهرنوش ذاکرکیش واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهرنوش ذاکرکیش در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهرنوش ذاکرکیش متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهرنوش ذاکرکیش را مشاهده کنید.