رزرو نوبت اینترنتی دکتر رامتین رضایی کلانتری متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر رامتین رضایی کلانتری

کد نظام پزشکی: 31896

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رامتین رضایی کلانتری

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر رامتین رضایی کلانتری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رامتین رضایی کلانتری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر رامتین رضایی کلانتری

ثبت نظر برای دکتر رامتین رضایی کلانتری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رامتین رضایی کلانتری

دکتر رامتین رضایی کلانتری متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر رامتین رضایی کلانتری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رامتین رضایی کلانتری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رامتین رضایی کلانتری متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رامتین رضایی کلانتری را مشاهده کنید.