رزرو نوبت اینترنتی دکتر اصغر رمضانی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اصغر رمضانی

کد نظام پزشکی: 23051

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اصغر رمضانی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر اصغر رمضانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اصغر رمضانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر اصغر رمضانی

ثبت نظر برای دکتر اصغر رمضانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اصغر رمضانی

دکتر اصغر رمضانی متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر اصغر رمضانی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اصغر رمضانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اصغر رمضانی متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اصغر رمضانی را مشاهده کنید.