دریافت نوبت دکتر عبدالعلی احسانی متخصص قلب و عروق فوق تخصص اکوکاردیوگرافی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolali-ehsani

کد نظام پزشکی: 19640

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالعلی احسانی

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: اکوکاردیوگرافی

اگر شما دکتر عبدالعلی احسانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالعلی احسانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر عبدالعلی احسانی

ثبت نظر برای دکتر عبدالعلی احسانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالعلی احسانی

دکتر عبدالعلی احسانی متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی هستند. مطب دکتر عبدالعلی احسانی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالعلی احسانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالعلی احسانی متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالعلی احسانی را مشاهده کنید.