دریافت نوبت دکتر حبیب حی بر فوق تخصص آنژیوپلاستی قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-habib-heibar

کد نظام پزشکی: 107571

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حبیب حی بر

متخصص:

فوق تخصص: آنژیوپلاستی قلب و عروق

اگر شما دکتر حبیب حی بر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حبیب حی بر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حبیب حی بر

ثبت نظر برای دکتر حبیب حی بر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حبیب حی بر

دکتر حبیب حی بر متخصص آنژیوپلاستی قلب و عروق هستند. مطب دکتر حبیب حی بر واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حبیب حی بر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حبیب حی بر متخصص آنژیوپلاستی قلب و عروق در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حبیب حی بر را مشاهده کنید.