دریافت نوبت دکتر مهدی عیسی پور مقدم متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehdi-eisa-poor-moghadam

کد نظام پزشکی: 104913

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی عیسی پور مقدم

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر مهدی عیسی پور مقدم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی عیسی پور مقدم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر مهدی عیسی پور مقدم

ثبت نظر برای دکتر مهدی عیسی پور مقدم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی عیسی پور مقدم

متخصص قلب و عروق
فلوشیپ فوق تخصصی آریتمی و پیس میکر قلب فارغ التحصیل از دانشگاه تهران _ مرکز قلب تهران
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

دکتر مهدی عیسی پور مقدم متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر مهدی عیسی پور مقدم واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی عیسی پور مقدم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی عیسی پور مقدم متخصص قلب و عروق در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی عیسی پور مقدم را مشاهده کنید.