دریافت نوبت دکتر هوشنگ معلم نیا متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hooshang-moalem-nia

کد نظام پزشکی: 73278

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هوشنگ معلم نیا

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر هوشنگ معلم نیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هوشنگ معلم نیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر هوشنگ معلم نیا

ثبت نظر برای دکتر هوشنگ معلم نیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هوشنگ معلم نیا

متخصص داخلی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فوق تخصص قلب وعروق بزرگسالان از مرکز قلب شهید رجایی تهران

دکتر هوشنگ معلم نیا متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر هوشنگ معلم نیا واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هوشنگ معلم نیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هوشنگ معلم نیا متخصص قلب و عروق در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هوشنگ معلم نیا را مشاهده کنید.