دریافت نوبت دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mansooreh-eghbal-nezhad-mofrad

کد نظام پزشکی: 111536

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد

ثبت نظر برای دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد

دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد متخصص قلب و عروق در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر منصوره اقبال نژاد مفرد را مشاهده کنید.