دریافت نوبت دکتر مهران حکیم زاده متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص بیماری های گوارش کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehran-hakim-zadeh

کد نظام پزشکی: 49960

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهران حکیم زاده

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: بیماری های گوارش کودکان

اگر شما دکتر مهران حکیم زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهران حکیم زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مهران حکیم زاده

ثبت نظر برای دکتر مهران حکیم زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهران حکیم زاده

دکتر مهران حکیم زاده متخصص کودکان و نوزادان بیماری های گوارش کودکان هستند. مطب دکتر مهران حکیم زاده واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهران حکیم زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهران حکیم زاده متخصص کودکان و نوزادان بیماری های گوارش کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهران حکیم زاده را مشاهده کنید.