رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرزاد جاسمی زرگانی متخصص گوارش و کبد فوق تخصص مجاری صفراوی ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

 دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

کد نظام پزشکی: 56422

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

متخصص: گوارش و کبد

فوق تخصص: مجاری صفراوی

اگر شما دکتر فرزاد جاسمی زرگانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزاد جاسمی زرگانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

ثبت نظر برای دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزاد جاسمی زرگانی

دکتر فرزاد جاسمی زرگانی متخصص گوارش و کبد مجاری صفراوی هستند. مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزاد جاسمی زرگانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزاد جاسمی زرگانی متخصص گوارش و کبد مجاری صفراوی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزاد جاسمی زرگانی را مشاهده کنید.