دریافت نوبت دکتر سیده نیما آقامحمدی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyedeh-nima-agha-mohamadi

کد نظام پزشکی: 74891

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیده نیما آقامحمدی

متخصص:

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر سیده نیما آقامحمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیده نیما آقامحمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سیده نیما آقامحمدی

ثبت نظر برای دکتر سیده نیما آقامحمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیده نیما آقامحمدی

دکتر سیده نیما آقامحمدی متخصص گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر سیده نیما آقامحمدی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیده نیما آقامحمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیده نیما آقامحمدی متخصص گوارش و کبد, کبد در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیده نیما آقامحمدی را مشاهده کنید.