دریافت نوبت دکتر پژمان علوی نژاد متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-pezhman-alavi-nezhad

کد نظام پزشکی: 69387

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پژمان علوی نژاد

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر پژمان علوی نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پژمان علوی نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر پژمان علوی نژاد

ثبت نظر برای دکتر پژمان علوی نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پژمان علوی نژاد

دکتر پژمان علوی نژاد متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر پژمان علوی نژاد واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پژمان علوی نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پژمان علوی نژاد متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پژمان علوی نژاد را مشاهده کنید.