دریافت نوبت دکتر محمودرضا پناهی بزاز متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mahmood-reza-panahi-bazaz

کد نظام پزشکی: 26602

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمودرضا پناهی بزاز

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر محمودرضا پناهی بزاز هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمودرضا پناهی بزاز هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمودرضا پناهی بزاز

ثبت نظر برای دکتر محمودرضا پناهی بزاز

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمودرضا پناهی بزاز

دکتر محمودرضا پناهی بزاز متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر محمودرضا پناهی بزاز واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمودرضا پناهی بزاز در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمودرضا پناهی بزاز متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمودرضا پناهی بزاز را مشاهده کنید.