دریافت نوبت دکتر بیژن بیژن زاده متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-bizhan-bizhan-zadeh

کد نظام پزشکی: 61089

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بیژن بیژن زاده

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ ویتره ، رتین

اگر شما دکتر بیژن بیژن زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بیژن بیژن زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر بیژن بیژن زاده

ثبت نظر برای دکتر بیژن بیژن زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بیژن بیژن زاده

دکتر بیژن بیژن زاده متخصص چشم پزشکی فلوشیپ ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر بیژن بیژن زاده واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بیژن بیژن زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بیژن بیژن زاده متخصص چشم پزشکی فلوشیپ ویتره ، رتین در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بیژن بیژن زاده را مشاهده کنید.