دریافت نوبت دکتر فروزان یزدی زاده متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-foroozan-yazdi-zadeh

کد نظام پزشکی: 33749

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فروزان یزدی زاده

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه

اگر شما دکتر فروزان یزدی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فروزان یزدی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فروزان یزدی زاده

ثبت نظر برای دکتر فروزان یزدی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فروزان یزدی زاده

دکتر فروزان یزدی زاده متخصص چشم پزشکی قرنیه هستند. مطب دکتر فروزان یزدی زاده واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فروزان یزدی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فروزان یزدی زاده متخصص چشم پزشکی قرنیه در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فروزان یزدی زاده را مشاهده کنید.