دریافت نوبت دکتر قاسم رحمانی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ghasem-rahmani

کد نظام پزشکی: 81483

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر قاسم رحمانی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ ویتره ، رتین

اگر شما دکتر قاسم رحمانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر قاسم رحمانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر قاسم رحمانی

ثبت نظر برای دکتر قاسم رحمانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر قاسم رحمانی

دکتر قاسم رحمانی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر قاسم رحمانی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر قاسم رحمانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر قاسم رحمانی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ ویتره ، رتین در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر قاسم رحمانی را مشاهده کنید.