دریافت نوبت دکتر فاطمه حیدری متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ آسیب شناسی چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fatemeh-heidari

کد نظام پزشکی: 112255

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه حیدری

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ آسیب شناسی چشم

اگر شما دکتر فاطمه حیدری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه حیدری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فاطمه حیدری

ثبت نظر برای دکتر فاطمه حیدری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه حیدری

دکتر فاطمه حیدری متخصص چشم پزشکی فلوشیپ آسیب شناسی چشم هستند. مطب دکتر فاطمه حیدری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه حیدری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه حیدری متخصص چشم پزشکی فلوشیپ آسیب شناسی چشم در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه حیدری را مشاهده کنید.