دریافت نوبت دکتر نسرین مسیح پور متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, جراح چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nasrin-masih-poor

کد نظام پزشکی: 123248

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نسرین مسیح پور

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, جراح چشم

اگر شما دکتر نسرین مسیح پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نسرین مسیح پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر نسرین مسیح پور

ثبت نظر برای دکتر نسرین مسیح پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نسرین مسیح پور

دکتر نسرین مسیح پور متخصص چشم پزشکی قرنیه, جراح چشم هستند. مطب دکتر نسرین مسیح پور واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نسرین مسیح پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نسرین مسیح پور متخصص چشم پزشکی قرنیه, جراح چشم در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نسرین مسیح پور را مشاهده کنید.