دریافت نوبت دکتر پیمان خزاعی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراح چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-peyman-khazaei

کد نظام پزشکی: 151413

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پیمان خزاعی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراح چشم

اگر شما دکتر پیمان خزاعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پیمان خزاعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر پیمان خزاعی

ثبت نظر برای دکتر پیمان خزاعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پیمان خزاعی

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دکتر پیمان خزاعی متخصص چشم پزشکی جراح چشم هستند. مطب دکتر پیمان خزاعی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پیمان خزاعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پیمان خزاعی متخصص چشم پزشکی جراح چشم در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پیمان خزاعی را مشاهده کنید.