دریافت نوبت دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farahdokht-mostofi-blackrosi

کد نظام پزشکی: 25278

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی

ثبت نظر برای دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی

دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرحدخت مستوفی بلکرسی را مشاهده کنید.