دریافت نوبت دکتر ناهید باقری صمغ آبادی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nahid-bagheri-samgh-abadi

کد نظام پزشکی: 22406

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ناهید باقری صمغ آبادی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر ناهید باقری صمغ آبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ناهید باقری صمغ آبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر ناهید باقری صمغ آبادی

ثبت نظر برای دکتر ناهید باقری صمغ آبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ناهید باقری صمغ آبادی

دکتر ناهید باقری صمغ آبادی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر ناهید باقری صمغ آبادی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ناهید باقری صمغ آبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ناهید باقری صمغ آبادی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ناهید باقری صمغ آبادی را مشاهده کنید.