دریافت نوبت دکتر عبدالحسین جوادنیا فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolhosein-javad-nia

کد نظام پزشکی: 18505

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالحسین جوادنیا

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر عبدالحسین جوادنیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالحسین جوادنیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر عبدالحسین جوادنیا

ثبت نظر برای دکتر عبدالحسین جوادنیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالحسین جوادنیا

دکتر عبدالحسین جوادنیا متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر عبدالحسین جوادنیا واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالحسین جوادنیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالحسین جوادنیا متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالحسین جوادنیا را مشاهده کنید.