رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهناز مقبل فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهناز مقبل

کد نظام پزشکی: 50787

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهناز مقبل

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر مهناز مقبل هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهناز مقبل هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مهناز مقبل

ثبت نظر برای دکتر مهناز مقبل

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهناز مقبل

دکتر مهناز مقبل متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر مهناز مقبل واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهناز مقبل در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهناز مقبل متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهناز مقبل را مشاهده کنید.