دریافت نوبت دکتر مجید جاسمی زرگانی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-majid-jasemi-zargani

کد نظام پزشکی: 15560

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مجید جاسمی زرگانی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر مجید جاسمی زرگانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مجید جاسمی زرگانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مجید جاسمی زرگانی

ثبت نظر برای دکتر مجید جاسمی زرگانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مجید جاسمی زرگانی

دکتر مجید جاسمی زرگانی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر مجید جاسمی زرگانی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مجید جاسمی زرگانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مجید جاسمی زرگانی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مجید جاسمی زرگانی را مشاهده کنید.