دریافت نوبت دکتر اسمعیل موسی پور فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-esmaeil-moosa-poor

کد نظام پزشکی: 26701

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسمعیل موسی پور

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر اسمعیل موسی پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسمعیل موسی پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر اسمعیل موسی پور

ثبت نظر برای دکتر اسمعیل موسی پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسمعیل موسی پور

دکتر اسمعیل موسی پور متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر اسمعیل موسی پور واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسمعیل موسی پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسمعیل موسی پور متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسمعیل موسی پور را مشاهده کنید.