دریافت نوبت دکتر پیمان اسدی نیا فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-peyman-asadi-nia

کد نظام پزشکی: 53297

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پیمان اسدی نیا

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر پیمان اسدی نیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پیمان اسدی نیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر پیمان اسدی نیا

ثبت نظر برای دکتر پیمان اسدی نیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پیمان اسدی نیا

دکتر پیمان اسدی نیا متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر پیمان اسدی نیا واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پیمان اسدی نیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پیمان اسدی نیا متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پیمان اسدی نیا را مشاهده کنید.